Najnowsze:
recent

Max Kolonko zebrał już blisko 140 tys. podpisów pod petycją o ograniczenie kapitału niemieckiego w mediach

Mariusz Max Kolonko pod petycją o ograniczenie kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski zebrał już blisko 140 tysięcy podpisów.

Celem kampanii internetowej Mariusza Maxa Kolonki, która ruszyła 18 stycznia jest zwrócenie uwagi polskiego ustawodawcy na niebezpieczny, w ocenie dziennikarza, wpływ obcych medialnych koncernów na polskie media.

Adresatem petycji jest polski Sejm. Od stycznia pod petycją podpisało się 138 700 osób. W jej treści możemy przeczytać "[…] jesteśmy zaniepokojeni widoczną ingerencją niemieckich organizacji medialnych w życie […] w Polsce. Jest to działalność szkodliwa dla polskiej racji stanu i dla obywateli pragnących żyć w kraju wolnym od medialnej propagandy. Dlatego zwracamy się do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o ograniczenie udziału kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski".

Mariusz Max Kolonko w swoim znanym internetowym programie "Mówię Jak Jest" udowadnia, że praktyka ograniczania zagranicznego kapitału w mediach nie jest wcale nowym pomysłem i powinna zaistnieć także w Polsce.
Treść petycji na stronie citizengo.org
Petycję można podpisać TUTAJ.
14.02.2016, Autor: Michał Kowaliczek
Obsługiwane przez usługę Blogger.